banner-projektbanner-logo

 

ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR TEAM “T”, spol. s r.o. vznikol v roku 1991. Do roku 2004 viedol spoločnosť Stanislav Talaš, od roku 2004 jeho syn, autorizovaný architekt Vladimír Talaš. Počas celej doby činnosti sa naša kancelária venuje kompletnej škále urbanistickej a architektonickej činnosti, od územných plánov obcí až po riešenie interiérov.

                  Všetky plány, návrhy a projekty riešime komplexne, t.j. okrem architektonickej a stavebnej časti jednotlivých prác zabezpečujeme celý rozsah odborných profesií, špeciálnych posudkov a štúdií a inžinierskej činnosti. Rozhodujúci podiel na našej tvorbe má oblasť bývania - byty, rodinné domy, bytové domy, polyfunkčné komplexy - a to od prvých konzultácií a škíc, až po dodávku interiérov a ich častí.
Špecifickou súčasťou práce TEAM “T”, spol. s.r.o., je publikačná činnosť. V rokoch 2003 - 2008 sme pripravovali a viedli slovenskú čast časopisu Developement news. Vzhľadom na potrebu štruktúrovania činnosti sme v roku 2012 založili sesterskú spoločnost ateliert, s.r.o.

Medzi našich klientov patria: OMV Slovensko, Mazda, Koratex, Tatra Banka, Slovnaft, Volkswagen Bratislava, VSŽ, Slovenská poisťovňa, Petrimex, Breiter-Zvara, AŠK Inter Slovnaft, Koft, Hiteco, CZ Invest, Otyk, Obec Chorvátsky Grob, MCST, COOP Jednota Galanta, Linorex, Midia Group a ďalší, vrátane mnohých súkromných klientov.

ČO PONÚKAME:

. viac ako 25-ročné skúsenosti s architektúrou
. množstvo navrhnutých a zrealizovaných projektov
. riešime architektúru od urbanizmu až po konštrukčné detaily a návrh nábytku v interiéri

NÁŠ TÍM:

Architekti:
Ing. arch. Vladimír Talaš
Ing. arch. Juraj Talaš
Ing. arch. Matúš Varga
Ing. arch. Robert Toman

 

Inžinieri:
Ing. Ľudmila Šírová

  

Manažment:
Anna Talašová